Podzimní setkání                                           15/10/2005

      Benny, Asánek, Kasík, Žožka, Thami, Alma, Any, Dany a Any

 V sobotu jsme se sjeli do obce Čtyřkoly, chatové osady Javorník. Tentokrát se sešlo 9 psíků a 10 lidí. Stejně jako vloni nám poskytli azil na své chatě a zahradě Chmelovi. 

 Dopoledne jsme vyrazili na procházku. Hanka s Kasíkem pro letošek vybrali trochu delší trasu jak vloni, ale velmi příjemnou. Počasí nemělo chybičku a společnost také ne. Cesta byla příjemná, utíkala docela rychle, protože jsme po cestě probrali všechno možné. Po poledni jsme dorazili do Senohrab, kde jsme si dali oběd a pokračovali po stejné trase jako vloni k Sázavě.

 A tam už nám šli v ústrety Bednářovi, kteří dorazili později (kromě Adélky a Asíka, kteří dojeli ráno vláčkem), protože Monika musela ráno do práce. 

Na zahradě jsme si dali kávičku a čaj a ochutnali všechny dobroty, který každý z nás dovezl. A byl akorát čas rozdělat oheň a opéci buřtíky. Bohužel Jitka s Bennynkou musely vyrazit domů, a  tak je Hanka dovezla na vlak. Byli jsme moc rádi, že se na nás přijely podívat a Jitce přejeme, aby se brzy z čekatelky stala majitelkou TT  :o))) 

Před osmou nás museli opustit Buckovi s Almou, Thamíkem a tentokrát i kernkou Žožinkou. Doma je netrpělivě očekával Artuš a děti, které mu dělali přes den společnost. S Hančinou maminkou a Bednářovými jsme si sesedli k ohni, protože večer už byla přeci jen zima a ještě jsme si povídali asi do desíti hodin, kdy jsme vyprovodili Bednářovi. My zůstávali do neděle, kdy jsme se vrátili domů. A následovalo koupání a odvětvičkovávání.
Doufám, že se všem sobotní výšlap i sedánek líbil tak jako nám. Bylo to moc příjemné a už se těšíme na nějakou další akci. Děkuji Hance a její mamince za příjemné pohostinství a všem za skvělou náladu. A tady je  galerie z této akce.
   

AHOJ PŘÍŠTĚ!!!!

   

Poslední aktualizace:     22.10.2005 18:52  

Copyright © Radana Sojková, Legs-Smon TTs