Podzimní setkání                                           23/10/2004

Podzim jsme se rozhodli využít ke společné procházce páníků a tibeťáků. Dohodly jsme se s Hankou Chmelovou, že nám poskytnou azyl na jejich chatě ve Čtyřkolech.  Počasí nám chtělo udělat radost a od rána bylo nádherně a vydrželo tak až do večera.

Sešli jsme se v 10,30 hodin ve složení já s Danym a Andou (Utku jsme nechali u našich na gauči, aby se věnovala miminkům v bříšku), Hanka s Kasíkem, Buckovi s kamarádkou Almou a Bednářovi s Asánkem - ti dorazili jako silná čtyřka ..... někteří to na poslední chvíli vzdali, ale těší se na jaro, až se sejdeme opět.

Hanka s Kasíkem pro nás vymysleli super trasu. První část "pochoďáku" vedla lesem, kde se chlupáči nejen řádně zmazali, ale také odnesli v chlupech půlku lesa. Zaslouženou zastávkou bylo pohostinství - všichni jsme se shodli, že máme rádi výlety s nějakým cílem a hospůdka je cílem nejpříjemnějším. Po občerstvení jsme se vydali podél potoka směr k Sázavě. První do potoka hupnul Kas, druhá Almička. Asánek také neodolal a Anynku i přes mé odvolávání nakonec do potoka nahnal Kasík. Po chvíli jsme se došli k Sázavě a narazili jsme na další občerstvení. Any si tam vyhlédla štěně mopsíka a vypadalo to, že ho užene. Ale naštěstí to byl psík velmi temperamentní, tak odešel po svých :o))

Podél řeky jsme došli zpátky do chatové osady. Tímto občerstvovacím pochoďákem jsme velmi příjemně strávili 4,5 hodinky. Naši miláíčci byli všichni do jednoho naprosto vzorní. Potkávali jsme spoustu lidí, psů a dětí a vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Naopak nás čas od času někdo obdivoval a divil se, že tolik psů a všichni jsou stejní :o))

    

U Chmelů na zahradě jsme si dali kávičku, debatovali jsme o všem možném a na řadu přišly i zásoby, kterými byl každý bohatě zásoben :o))  Jak trefně podotkla Monika Bednářová, to málo kalorií, co jsme ze sebe dostali chůzí jsme bohatě doplnili. Navečr jsme pak rozdělali táborák a kolem sedmé hodiny večerní jsme se rozjeli domů. Samozřejmě jsme semleli živé, mrtvé a nejen okolo psů, i když o těch se řeč samozřejmě točila nejvíc. Postupně odpadli všichni čumáčci, akorát naše Anynka vydržela. Spoléhala zřejmě na to, že naše bdělost pokročilou hodinou upadne a ona bude moci něco z dobrot uzmout. Což se jí ovšem nezadařilo, protože jsem bděla nejen já, ale i Hanka, která už jí také zná. Nakonec se rozhodla, že mi aspoň usedne na chvíli na klín a pak se na chvíli uhnízdila u Hanky. V autě samozřejmě psíci padli za vlast a chrupali i doma.

Myslím, že nejen za sebe můžu říct, že to byl velmi nádherný den. Děkuji Chmelům za příjemné pohostinství ve velmi krásném prostředí. A jak jsme se domluvili, na jaře pokračujeme. Jestli vás to zaujalo, určitě se rádi potkáme i s vámi. Co může být příjemnější než se sejít s lidičkami stejně "postiženými" a jejich pejsky.

Jestli se chcete podívat, jak jsme si to užívali, ZDE najdete pár fotografií!

AHOJ NA JAŘE!!!!

   

Poslední aktualizace:     25.10.2004 22:44  

Copyright © Radana Sojková, Legs-Smon TTs