Potomci
   

2020

"N" vrh

Pro třetí vrh naší Kerry jsme se rozhodli vrátit se o pár generací zpět a využít pejska z našeho druhého vrhu Ch. B´Thami Lamleh Legs-Smon. Thamík se narodil u nás naší úžasné Utce a psovi ze známé anglické chovatelské stanici Silgarhi - chov. S.J. a P.J. Cross. Thamíkův otec Silgarhi Calidassa dával velmi pěkné potomky a ne jinak tomu bylo u nás. Thamík byl moc krásný pes a měl velmi milou a přátelskou povahu. Jsem velmi ráda, že mi jeho majitelka Jarmila Bucková umožnila odběr a zamrazení semene. Ještě jednou velký dík Jarce, že mi pomohla splnit můj sen ... :-)
 
Z tohoto mimořádného spojení se narodila 3 štěňata - 2 pejsci a 1 fenka, která rozšířila naši smečku.

Ch. B'Thami Lamleh Legs-Smon

C.I.B., MultiCh. Karuna Lamleh Legs-Smon

*  26.11.2004, sobolí, HD-A, PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL - clear
* 7.6.2014, sobolí, bílé zn., HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL, RCD4 - clear, PRA3 - clear po rodičích
Šampion ČR, Slovenska, Polska, Rumunska, Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, 3 x CACIB, multi CAC, Danubius vítěz, BOB atd. Interšampion (C.I.B.), Český Grandšampion, Německý (VDH) šampion, Český šampion, Šampion Slovenska, Polska, Bulharska,  Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, Klubový vítěz mladých atd.

Více zde

   

2019

"M" vrh

Pro druhý vrh naší nejmladší členky smečky Kerry jsme vybrali v chovu ověřeného psa Ch. Winter Wizzard at Silgarhi, který se narodil ve známé anglické chovatelské stanici Silgarhi - chov. S.J. a P.J. Cross & Frauke Neum. Winter má pěkný rodokmen a velmi milou a přátelskou povahu, je to velký mazel. Měla jsem možnost ho opakovaně vidět na výstavách a myslím, že pro Kerry je to dobrá volba. Je to pes s pěkným typem a moc pěkným, typickým pohybem.
Děkuji Saře Cross-Moore a  Frauke Neum, že mi umožnily udělat toto spojení.
Z tohoto spojení se narodilo 8 štěňat - 4 pejsci a 4 fenky.

   Ch. Winter Wizzard at Silgarhi C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon    

*  4.11.2010, tmavě sobolí, HD-2/4=6 (GB), PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL, PRA3 - clear po rodičích, rcd4 - carr.

* 7.6.2014, sobolí, bílé zn., HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL, RCD4 - clear, PRA3 - clear po rodičích
 Anglický šampion, CAC KTR+VDH, CACIB, BOB, BOS,
vet. CAC -KTR+VDH atd.
Interšampion (C.I.B.), Český Grandšampion, Německý (VDH) šampion, Český šampion, Šampion Slovenska, Polska, Bulharska,  Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, Klubový vítěz mladých atd.

Více zde

 


2016

"L" vrh

Pro první vrh naší nejmladší členky smečky Kerry jsme vybrali mladého psa JCh. Silgarhi Lags-Pa Jo-Dah, který byl odchován ve známé anglické chovatelské stanici Silgarhi (Sara Cross & Frauke Neum) a jeho majitelka je Karina Zobel (Německo). Vybrala jsem ho pro jeho pěkný rodokmen a milou, přátelskou povahu. Měla jsem možnost ho vidět na výstavě a myslím, že ke Kerry je to dobrá volba. Je to pes s pěkným typem a typickým pohybem, ale hlavně je milý a veselý. Společně s naší chytrou, milou a povahově vyrovnanou  Kerry jsou všichni jejich potomci prostě úžasní.
Děkuji Karině Zobel, že mi umožnila udělat toto spojení a Frauke Neum za pomoc a podporu při domlouvání.
Z tohoto spojení se narodilo 8 štěňat - 3 pejsci a 5 fenek.
Většina z nich se může pochlubit výstavními úspěchy a zařazením do chovu.

   JCh. Silgarhi Lags-pa Jo-Dah GCh. Karuna Lamleh Legs-Smon    

*  3.7.2015, HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL, PRA3, rcd4 - clear

* 7.6.2014, HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., 
DNA CCL, PLL, RCD4 - clear, PRA3 - clear po rodičích
 Německý Junioršampion KTR + VDH, CAC KTR+VDH, CACIB, BOB, BOS atd. Český Grandšampion, Český šampion, Šampion Slovenska, Polska, Bulharska,  Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, Klubový vítěz mladých, 7 x CACIB, Junior BIS 2, 4x BOB, BOJ, BOS atd.

       
Více zde