C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
 

Interšampion (C.I.B.), Český grandšampion, Německý (VDH) šampion, Rakouský šampion, Český šampion, Slovenský šampion,
Český Junior šampion, Klubový šampion TTC, Polský šampion,
Bulharský šampion

narozena: 7.6.2014, HD-A/A, PLL-0/0,
DNA PLL, CCL a RCD4 - clear, DNA PRA3 - clear po rodičích, chovná
chovatel: Ing. Radana Sojková

Kerry je dcerou naší skvělé Yushy a anglického psa ze známé chovatelské stanice Gulgates. Gulgates Ice Spie "Bond" má neobvyklý rodokmen z tibeťáků, kteří se v rodokmenech příliš nevyskytují. Děkuji Heidi Lawrence a Margaret Hamshere (anglická chov. stanice Ludgate), že mi umožnili toto krytí uskutečnit. 

Kerry je jiná než naše ostatní holky, ale stejně jako ostatní má milou, mazlivou povahu. Je šikovná, ráda dělá různé aktivity, je velmi inteligentní a rychle chápe ... prostě něco dělat je pro ní velká radost ... jen kdyby i sama nevymýšlela :o) Je také vzorná mamina svým štěňátkům, vše zvládá levou zadní, jak péči, tak výchovu. 

 

 

Gulgates Ice Spie
   
C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon
    
Interšampion (C.I.B.), Český a Slovenský Grandšampion, Český šampion, Německý šampion (VDH), Rakouský šampion, Šampion Slovenska, Polska, Ukrajiny, Černé Hory, Makedonie, Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, Multi CACIB, 7 x BOB, Multi CAC ČR, Nejlepší fena atd.
*  18.10.2008, HD-3/4 (A), PRA,LL-neg., černý & bílý, DNA CCL, PLL, PRA3, rcd4 - clear * 12.4.2007, HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., CCL DNA, PLL DNA - clear